052-3111609
 
 

אגמים באיטליה

 
 

אגמים באיטליה

 

איזור צפון איטליה, פרט לערים המרהיבות ולמוקדי התיירות הארכיאולוגים עתיקי היומין שבו, ידוע ומוכר מאוד בכל רחבי העולםוילה באגם אורטה לנופש וחופש באיטליה כחבל ארץ ייחודי המשופע באגמים. בצפונה של איטליה, ליתר דיוק, תוכלו למצוא 5 אגמים שונים. אם נופש באיטליה הסתכם עבורכם עד היום בהליכה בסמטאות, צפייה במוזיאונים וביקור בפלאי עולם ארכיטקטוניים  -  הרי שחופשה לאורך אגמים באיטליה תוכל להזרים אוויר חדש ורענן למושג "נופש באיטליה" ולחשוף בפניכם פנים חדשות ולא פחות מרגשות, של אחת המדינות המתויירות ביותר בעולם.

 

אגם גארדה הינו האגם המפורסם ביותר באיטליה. כמו רוב רובם של אגמים באיטליה, גם אגם גארדה הינו צר ומוארך מאוד ובחלקים שונים שלו הוא עשוי להזכיר את הפיורדים של ארצות סקנדינביה, בשל ההרים המושלגים שסוגרים עליו מכל הכיוונים. את האגם מקיף כביש צר באורך 120 ק"מ והוא חוצה שני פארקים מפורסמים - קנבה וורלד (פארק מים) וגארדה לנד (פארק שעשועים), שיוכלו לספק לתיירים באזור מקום נעים לבלות בו בשעות הפנאי. העיר המפורסמת באזור, סירימיונה, היא יעד מועדף על תיירים, שכן היא העיר הגדולה היחידה במרחק של קילומטרים רבים, אך האטרקציות שהיא מעניקה לתיירים הן דלות ואינן מחייבות ביקור. סנט ויג'יליו, לעומתה, הוא כפר קטן על כף יבשה בגדה המזרחית של האגם והוא מציע לתיירים באזור בית מלון ומספר בתי קפה איכותיים. הכפר מספק חוף רחצה מושלם וכן נוף עוצר נשימה ומפעים, שיבהיר לכם שוב כמה חוויות מצפות לתייר המגיע אל נופש באיטליה.

 


לקבלת הדילים החמים ביותר לתקופת אביב-קיץ 2012 אנא מלא את הפרטים הבאים

 

 
מספר טלפון
   
 

 

 

וילות באגמים 

 

אגם איזאו הוא הקטן שבאגמי צפון איטליה והפחות מפורסם שבהם. כדאי לבקר באגם הזה רק אם אתם מתכננים להגיע לעיר אחוזה באגם קומו לכנסים ומפגשים גדוליםאיזאו ולהפליג ממנה אל האי מונטה איזולה. מדובר באי דייגים קטן, אך כזה שיוכל להיות עבורכם גן עדן קולינארי, אם אתם מחובבי הדגים.

 

אגם קומו, הממוקם צפונית לעיר מילאנו, נחשב לאחד האתרים היפים באיטליה כולה (ולא רק מבין אגמים באיטליה). העיר הגדולה באזור, קומו (הקרויה על שם האגם), לא צריכה לעניין את התייר המזדמן יותר מדי, שכן היא אינה מציעה אטרקציות יוצאות דופן. 30 קילומטרים מהעיר קומו ממוקם הכפר בלאג'ו, שהוא כפר עתיק ונעים, שמצליח לשמור על אווירה איטלקית אותנטית, בלי לאנוס את עצמו על התייר המזדמן. אגם מאג'ורה הוא אגם חשוב נוסף, הממוקם כ-80 קילומטרים צפונית למילאנו. בהשראתו של האגם כתב ארנסט המינגויי, בתקופת מלחמת העולם הראשונה, את ספרו הקנוני "הקץ לנשק".

 

וילות באגם קומו     וילות באגם מג'ורה     וילות באגם גארדה     וילות באגם אורטה

 

 

אם חופשה סטנדרטית של אגמים באיטליה לא מספקת אתכם, או שאתם מעוניינים לשדרג את הנופש באזור האגמים, אנו נשמח לפתוח בפניכם צוהר לשורה ארוכה של אפשרויות באמצעותן תוכלו לרענן ולשדרג את המושג "איטליה בנופש", כמו שהכרתם אותו עד היום. אנו נשמח להכיר לכם את המושג וילה איטליה, ששימש עד היום בעיקר אנשים שרצו לנפוש בטירות ואחוזות אותנטיות ומרהיבות.המושג וילה איטליה מתייחס בעיקר לטירות, לחוות נופש, למלונות מפוארים ולחדרי אירוח ברמה גבוהה מאוד, אשר אינם מופיעים על מפת התיירות השגרתית. כדי להתארח בהם תזדקקו לעזרה של המקומיים או של מדריכי תיירים ותיקים במדינה.

 

אנו נשמח לפרוש בפניכם אפשרויות רבות לחופשות בשלל וילות באיטליה. אנשינו, שמכירים את איטליה וטיילו בה לאורכה וילה אנדראה-אגם קומוולרוחבה, מיפו את המדינה על שלל אתרי החן שבה. אנו נשמח להציע לכם, לפי העדפתכם האישית ובהתאם לאופי החופשה אליה אתם מבקשים לצאת, שלל אפשרויות הלינה באיטליה ברמות הגבוהות ביותר. כי מי אמר שבחירה לתור את איטליה בנופש מוכרחה להיות החופשה השגרתית (והשחוקה) שמדריכי התיירות הנפוצים ממליצים עליה? אנחנו כאן כדי לשדרג לכם את החופשה וכדי להראות לכם פנים חדשות ולא פחות מרגשות, של אחת המדינות המופלאות ביותר בעולם!

 

 

 

 

 וילות למשפחות     וילות לכנסים     וילות יוקרה     וילות בטוסקנה     וילות גדולות     וילות באגמים     דירות באיטליה 

 


לקבלת הדילים החמים ביותר לתקופת אביב-קיץ 2012 אנא מלא את הפרטים הבאים

 

 
מספר טלפון
   
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים www.Deezee.co.il